Wyjście na Mszę św., strzelanie z wiatrówki, łuki, pierwsza pomoc, wiatrówka.

Turnus I, 2016-07-03
MŁODSI.
LEŚNA SZÓSTKA
Pierwsza pomoc, luki, gra zespołowa Labirynt, kalambury, podchody, śpiewanki. Zeriba
DZIEWCZYNY SUPER WOMAN
Zaprawa poranna, pierwsza pomoc-RKO, strzelanie z wiatrówki, po obiedzie gry i zabawy integracyjne, zajęcia sportowe- bieganie, po kolacji taktyka zielona, malowanie twarzy.
LEŚNA BRYGADA
Zaprawa poranna, śniadanie, część grupy była w kościele, pozostali mieli teorie i praktykę pierwszej pomocy, obiad, gry i zabawy integracyjne, podchody, kolacja, zeriba.
ZIOMY
Zaprawa poranna, śniadanie, zajęcia z pierwszej pomocy, strzelanie z łuku, obiad, gry i zabawy integracyjne, podchody, śpiewanki, kolacja, zeriba – budowanie ogrodzeń.
DZIKI ZASTĘP
Zaprawa poranna, śniadanie, zajęcia z pierwszej pomocy, Msza Święta, obiad, gry i zabawy integracyjne, podchody, śpiewanki, kolacja, budowanie ogrodzenia – zeriba.
HOBBICI
Rano: nauka pierwszej pomocy, strzelanie z łuku do celu. Po południu: gra terenowa – podchody, gra zespołowa – labirynt, kalambury, śpiewanki przy gitarze. Wieczór: budowanie zeriby.
LEŚNA BURZA i ZIELONY ODDZIAŁ
r: pierwsza pomoc, luki p: gry zespołowe, śpiewanie w: budowanie zeriby
STARSI.
CZARNUCHY
Przedobiadowe: taktyka zielona, terenoznawstwo z podchodami. Poobiadowe: zajęcia z maskowania, budowa szałasów. Wieczorne: paintball/ASG. Dwie osoby z namiotu miały wartę od 00.00 do 02.00
SZWADRON
Wiatrówka, Terenoznawstwo, Łucznictwo, Zajęcia z topografii, Pierwsza pomoc
WILKI
Rano wyjście do kościoła i zajęcia z topografii, popołudniu zajęcia łuki, wiatrówki i pierwsza pomoc, wieczorem ciąg dalszy zajęć plus prysznice.
RAKI
Rano wyjście do kościoła i zajęcia z topografii, popołudniu zajęcia: łuki, wiatrówki i pierwsza pomoc, wieczorem ciąg dalszy zajęć plus prysznice.
LOPATONATORS
Przed południem taktyka Zielona/ terenoznawstwo, gra podchody. Po południu zajęcia survivalowe maskowanie, budowanie szałasu. Wieczór ASG/ paintball
DZIKIE PATYKI i DZIKI
Poranna gimnastyka, ścielenie łóżek, 8:45 śniadanie, poranna toaleta, porządki w namiotach. W związku ze złą pogodą nauka w namiotach obsługi busoli oraz rysowanie dokładnej mapy całej bazy wraz z zaznaczeniem najważniejszych jej miejsc. 14:45 obiad i przerwa poobiednia. Dziewczynki: luki, wiatrówka i pierwsza pomoc Chłopaki: wiatrówka i luki. 18:45 kolacja, po kolacji dokończenie ww zajęć.
SZCZERBATE HIENY
rano wyjście na Mszę św., strzelanie z wiatrówki, po obiedzie i wieczorem: łuki, pierwsza pomoc, wiatrówka.