Przed wypełnieniem formularza sprawdź czy są wolne miejsca.

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 400 zł w ciągu 3 roboczych dni od wysłania formularza zgłoszeniowego. Rezerwacje bez zaliczek będą usuwane. Po wysłaniu formularza przyjdzie mail z potwierdzeniem. Będą tam wszystkie szczegóły oraz dane do wpłaty. Jeżeli go nie dostaniesz – sprawdź czy nie wpadł do folderu ze spamem. Jeżeli nie dojdzie w ciągu godziny – skontaktuj się z nami.

INFORMACJE O RODZICU:

Adres email

Imię i nazwisko

Telefon

INFORMACJE O UCZESTNIKU:

Płeć

Imię i nazwisko

WYBÓR OBOZU I TERMIN WYJAZDU:

Lokalizacja

Turnus

Grupa wiekowa

(młodsi: 8 - 12 lat, starsi: 13 - 17 lat)

Obóz

Obóz

BLUZY I IMIENNIKI:

BLUZY
W cenę obozu nie jest wliczony zakup mundurów "wojskowych". Są mile widziane (przynajmniej bluzy), ale nie wymagamy ich od uczestników. Jeżeli będą kupowane, to najlepiej gdyby były w kolorze/maskowaniu WOODLAND. Na życzenie rodziców możemy uczestnikom zakupić nowe bluzy za cenę 80 zł. Taką kwotę należy doliczyć do kosztów obozu i przelać na konto bankowe.
Tu można zobaczyć jak wyglądają bluzy.

Czy zamówić bluzę?

Turnus

Grupa wiekowa

(W tej lokalizacji tylko młodsi: 8 - 13 lat)

Obóz

Turnus

Grupa wiekowa

(W tej lokalizacji tylko młodsi: 8 - 13 lat)

Obóz

Turnus

Grupa wiekowa

(W tej lokalizacji tylko młodsi: 8 - 13 lat)

Obóz

TRANSPORT:
Organizator zapewnia – za dopłatą – transport uczestników na obóz z WARSZAWY. Transport odbywa się autokarem. Dopłata wynosi 150 zł. Cena zawiera transport w obie strony. Cena nie ulega zmianie w przypadku korzystania z transportu tylko w jedną stronę. Możliwy jest DOJAZD WŁASNY – bez dopłaty.

Dojazd na obóz

Powrót z obozu

DODATKOWE ZDJĘCIA Z OBOZU:
W czasie obozu będziemy wstawiali fotorelację na naszą stronę na facebooku. Będzie to tylko część zdjęć zrobionych w czasie obozu. Wszystkie zdjęcia jakie będą zrobione na obozie można będzie zamówić na płycie DVD. Wysyłka płyt będzie robiona we wrześniu. Koszt płyty z przesyłką to 36 zł. Taką kwotę należy doliczyć do kosztów obozu i przelać na konto bankowe.

Czy zamawiasz dodatkowe zdjęcia z obozu?

Akceptuję regulamin organizacji obozu oraz politykę prywatności.