Przed obiadem nasz czas zapełniły zajęcia ze strzelania z wiatrówki i łuków

Wszyscy uczestnicy rozpoczęli dzień bardzo aktywnie, z uśmiechami na twarzach i z ładną pogodą w tle. Po obiedzie nad Przerwankowy las zaczęły napływać deszczowe chmury i po obiedzie rozpadało się. Na szczęście nie przeszkodziło to nam w dalszych zajęciach i integracji 🙂

MŁODSI

KŁODY
Wszyscy wstali bardzo rano nawet przed pobudką. Zjadłyśmy śniadanie, a zaraz po nim odbył się nasz pierwszy apel. Później zabrano nas na zajęcia z paintballu i łucznictwa. Po obiedzie niestety padał deszcze ;(. Naszym zadaniem było wymyślenie historii/ piosenki bądź rymowanki o naszym zastępie. Tak szybko minął nam czas do kolacji. Po niej poszłyśmy się myć i druh oboźny krzyknął ciszę nocną.

OKO WILKA
Przed południem część naszego zastępu udała się na paintball, natomiast pozostali na taktykę zieloną z ASG. Później wszyscy strzelaliśmy z łuków, wiatrówki i broni ASG do tarcz. Po obiedzie również kończyliśmy zajęcia i strzelanie oraz taktykę zieloną Następnie dostaliśmy zadanie stworzenia okrzyku, historii i piosenki zastępu, które będziemy prezentować na jutrzejszym ognisku. Po kolacji udaliśmy się na kąpiel pod prysznicami. Następnie wróciliśmy do obozu, a tam odbyły się różnorodne gry, po których udaliśmy się spać.

ÓSEMKI
Rano na dobry początek dnia zaczęliśmy od porannej zaprawy. Następnie udaliśmy się na niezwykle ciekawe zajęcia z taktyki zielonej. Po nich przyszedł czas na poćwiczenie celności podczas zajęć z łucznictwa. W ramach integracji pograliśmy w kilka gier. Po obiedzie były zajęcia, na których strzelaliśmy replikami ASG do tarcz. Wieczorem wymyślaliśmy historie o swoim zastępie oraz okrzyki.

ZIOMKI POZIOMKI
Dzień zaczęłyśmy od porannej gimnastyki. Z pełnymi brzuszkami udałyśmy się na paintball. Następnie pomimo lekkich opadów uczyłyśmy się strzelać z luku. Po obiedzie ćwiczyłyśmy się w strzelaniu z wiatrówki. Następnie udałyśmy się na taktykę zieloną gdzie uczyłyśmy się podstaw wojskowych manewrów.
Wieczór minął na zabawach integracyjnych.

SMOKI
Nasz zastęp po pobudce i porannej rozgrzewce zjadł śniadanie i wziął udział w pierwszym apelu. Po apelu poszliśmy na zajęcia z zielonej taktyki trwającej 1.5 godziny. Następne 1.5 godziny spędziliśmy na strzelaniu z łuku. Potem był obiad i godzinna przerwa na odpoczynek. Po obiedzie dzieci strzelaliśmy z broni ASG do tarczy po czym zaczął padać deszcz i schowaliśmy się do namiotów mając czas na wymyślenie historii nazwy zastępu okrzyk i piosenkę po czym nastąpiła cisza nocna. Część naszego zastępu po śniadaniu strzelała z łuku, po czym miała zajęcia z taktyki zielonej a po obiedzie strzelała z ASG do tarczy.

TERROBIRDS
Zaraz po pobudce i porannej rozgrzewce zjedliśmy śniadanie wzięliśmy udział w pierwszym apelu. Po apelu odbyły się zajęcia z zielonej taktyki. Następne zajęcia to strzelanie z łuku. Po obiedzie dzieci strzelaliśmy z broni ASG do tarczy. Niestety zaczął padać deszcz i schowaliśmy się do namiotów. Mieliśmy chwilę na wymyślenie historii nazwy zastępu okrzyk i piosenkę.

BUNTOWNICY
Rano, zaraz po pobudce, zaprawie porannej, śniadaniu i apelu, część naszego zastępu uczestniczyła w zajęciach z podstaw taktyki zielonej, a część miała paintball. Tuż po obiedzie mogliśmy strzelać z broni ASG do tarcz. Niestety potem deszcz pokrzyżował nasze plany. Przenieśliśmy się do namiotów, gdzie naszym zadaniem było wymyślenie historii, piosenki, rymowanki o naszym zastępie. Po kolacji umyliśmy się i poszliśmy spać.

TRZECI BATALION
Rozpoczęliśmy dzień od nauki podstaw Zielonej taktyki. Potem podzieleni na grupy uczyliśmy się strzelać z łuków oraz replik ASG. Po obiedzie wymyśliliśmy historię o swoim zastępie, a później po kolacji poszliśmy się umyć.

STARSI

DZIKIE DZIKI
o 7.30 była pobudka, po której musieliśmy posprzątać. Po śniadaniu odbyły się zajęcia z wiatrówki oraz łuków. Był również zwiad terenowy i taktyka zielona. Po południu w związku ze złą pogodą w namiotach nasz zastęp wymyślał swój okrzyk, a także rysował mapę terenu całej bazy. Po kolacji niezbędna kąpiel, a po niej cisza nocna.

MŁODE WILKI
Rano uczestniczyliśmy w zajęciach z wiatrówki, łuków oraz taktyki zielonej. Po obiedzie kończyliśmy strzelać. Odbyły się również podchody. Wieczorem był czas na chwilę odpoczynku, a zaraz po niej odbył się krąg zwierzeń i cisza nocna.

SZCZERBATE WIEWIÓRKI NINJA
Zaraz po śniadaniu uczestniczyłyśmy w zajęciach z wiatrówki, łucznictwa oraz taktyki zielonej. Później zjadłyśmy obiad, a po przerwie obiadowej kontynuowałyśmy strzelanie z najróżniejszej broni. Po tych zajęciach zostałyśmy wysłane na podchody. Po kolacji przyszedł czas na odpoczynek, krąg zwierzeń i ciszę nocną.

DZIKIE BOBRY
Przed śniadaniem tradycyjnie udaliśmy się na rozgrzewkę, po której sprzątaliśmy w namiotach. Po posiłku odbył się nasz pierwszy apel oraz zajęcia w grupach ze strzelania z wiatrówki, łuku oraz taktyka zielona oraz zwiad po obozach. Wieczorem, zaraz po myciu i zajęciach integracyjnych kadra rozdała nam bluzy.

LEŚNE GORYLE
Zaraz po pobudce odbyła się zaprawa poranna, po której posprzątaliśmy w namiotach i poszliśmy na śniadanie. Przed obiadem nasz czas zapełniły zajęcia ze strzelania z wiatrówki i łuków. Po obiedzie dowiedzieliśmy się o zielonej taktyce. Później odbyły się zajęcia integracyjne i krąg.

ORŁY
Zaczęliśmy nasz dzień już o 7.30. Druh przeprowadził nam poranny rozruch i posprzątaliśmy w namiotach. Po śniadaniu poszliśmy strzelać z wiatrówki i łuków. Następnie głodni udaliśmy się na obiad. Później dowiedzieliśmy się dużo o taktyce zielonej. Dzień zakończyły zajęcia integracyjne oraz krąg.

PADALCE
Z rana, tuż po śniadaniu, uczestniczyłyśmy w zajęciach z zielonej taktyki. Zaraz po pysznym obiedzie strzelałyśmy z wiatrówki i łuku. Wieczorem, kiedy kolacja była już zjedzona odbyły się zajęcia integracyjne, na których poznaliśmy się lepiej. Potem kadra rozdała nam bluzy, które na pewno przydadzą się w zajęciach. Dzień zakończył krąg.

TEAM BROCK
Zaraz po rozgrzewce i śniadaniu odbył się pierwszy apel. Zaraz potem uczestniczyliśmy w zajęciach z łucznictwa i strzelaliśmy z wiatrówki. Później zobaczyliśmy na czym polega zielona taktyka. Po obiedzie odbył się zwiad terenowy. Dzień zakończył krąg.

14 lipca 2016