Po obiedzie uczyliśmy się jak maskować siebie w lesie

Słońce świeci, przyjemny wiatr wieje, na obozie ciągle się coś dzieje

MŁODSI

KŁODY
Nasz dzień rozpoczęła służba w kuchni. Musiałyśmy tam wydawać jedzenie, zmywać stoły, a nawet sprzątać toalety. Wyszło nam to znakomicie. Dostałyśmy nawet pochwałę od oboźnego całego zgrupowania:D Po służbie poszłyśmy na plażę trochę się zrelaksować. Później budowałyśmy szałas i były zajęcia z maskowania. Wieczorem dwie z nas znowu ruszyły na pomoc do kuchni, a reszta spędzała wieczór na grach i zabawach integracyjnych.

TERROBIRDS
Nasz dzień tradycyjnie rozpoczęliśmy o 7.30 rozgrzewką i znakomitym śniadaniem. Potem udaliśmy się na mini olimpiadę sportową: graliśmy w piłkę nożną, zbijaka, badmintona oraz piłkę siatkową. Następnie poszliśmy odpocząć na plaży i zaszliśmy do sklepiku. Po obiedzie zaczęliśmy służbę w kuchni. Trzeba było pomóc przy sprzątaniu stołówki, nakładaniu obiadu i oczkowaniu ziemniaków. Wieczorem, wymęczeni przez chwilę graliśmy w obozie. Szybko poszliśmy spać.

SMOKI
Dzień rozpoczęliśmy rozgrzewką na rozbudzenie i przepysznym śniadaniem. Po posiłku udaliśmy się na zajęcia sportowe: graliśmy w piłkę nożną, zbijaka, badmintona oraz siatkówkę. Po wysiłku poszliśmy odpocząć na plaży, przy okazji odwiedziliśmy sklepik. Po obiedzie rozpoczęliśmy służbę w kuchni. Musieliśmy pomóc przy nakładaniu posiłków sprzątaniu i oczkowaniu ziemniaków. Wieczorem, zmęczeni jeszcze przez chwilę bawiliśmy się w obozie. Potem poszliśmy spać.

ÓSEMKI
Kolejny dzień. przywitał nas pięknym słońcem! Ranek rozpoczęliśmy od sportowych rozgrywek. Graliśmy w piłkę nożną, badmintona, dwa ognie i siatkówkę. Po tym udaliśmy się na plażę. Po obiedzie nasz zastęp udał się na kajaki. Wiele emocji i wysiłku kosztowało nas pływanie po jeziorze. Po kolacji jeszcze lepiej się zintegrowaliśmy podczas zabaw i śpiewanek.

BUNTOWNICY
Na dobry początek tygodnia wzięliśmy udział w zajęciach sportowych. Graliśmy w wiele gier zespołowych takich jak piłka nożna, siatkówka i wiele innych. Później budowaliśmy szałasy i dowiedzieliśmy się jak stać się niewidzialnym w terenie. Koniec dnia to zajęcia integracyjne i gry ruchowe.

OKO WILKA
Tydzień zaczęliśmy bardzo aktywnie. Mieliśmy najróżniejsze sportowe gry zespołowe. Piłka nożna, siatkowa i badminton to tylko niektóre z nich. Po pysznym obiedzie i przerwie zbudowaliśmy szałas. Wzięliśmy również udział w zajęciach z maskowania. Zmęczeni po wieczornych grach poszliśmy spać.

ZIOMKI POZIOMKI
Wstałyśmy rano i jak co dzień zaczęłyśmy dzień rozgrzewką. Bardzo lubimy zajęcia sportowe, więc przyjemnością dla nas było wzięcie udziału w porannych zajęciach sportowych. Mogłyśmy wykazać się podczas piłki nożnej, siatkówki itp. Później budowałyśmy szałasy. W tym czasie kilka z nas poszło na kajaki. Wieczorem udałyśmy się na służbę do kuchni, a potem zmęczone poszłyśmy spać.

TRZECI BATALION
Rano uczestniczyliśmy w grach i zabawach sportowych. Przed obiadem poszliśmy na plaże. Po posiłku pływaliśmy kajakami i poszliśmy na zajęcia z budowania szałasów. Dzień był niezwykle aktywny, więc zmęczeni poszliśmy spać.

STARSI

DZIKIE BOBRY
Kolejny dzień pełen atrakcji za nami. Po śniadaniu zrobiliśmy sobie dzień sportu, podczas którego graliśmy w piłkę nożną i w siatkówkę. Mieliśmy tez czas na plażowanie, aby czerpać energię z dobrej pogody i na porządne umycie się. Po obiedzie ruszyliśmy w głąb lasu aby nauczyć się budować szałas i być w stanie zamaskować się w terenie. Wieczorem natomiast zamaskowani poszliśmy grać w snajpera.

MŁODE WILKI
Na początek nasz zastęp uczestniczył w zajęciach z survivalu, na którym robiłyśmy kostki z wosku, aby łatwo było rozpalić ognisko. Później po obiedzie robiliśmy szałasy, które miały nam posłużyć jako schronienie. Potem zamaskowani ruszyliśmy na grę snajper, gdzie naszym zadaniem było przeczołganie się do celu.

PADALCE
Wczoraj braliśmy udział w zajęciach survivalowych na których były robione kostki survivalowe dużo namęczyłyśmy się z woskiem ale się nam udało po południu budowaliśmy schronienie i maskowaliśmy się wieczorem wykorzystaliśmy wiedzę z zajęć i graliśmy w grę skradania snajper.

SZCZERBATE WIEWIÓRKI NINJA
Po śniadaniu i porannym apelu brałyśmy udział w zajęciach survivalowych. Naszym zadaniem było stworzenie kostek z woskiem. Po obiedzie budowałyśmy szałas i uczyłyśmy się jak zamaskować się w terenie. Wieczorem odbyła się gra snajper, na której wykorzystałyśmy maskowanie.

TEAM BROCK
Kolejny dzień rozpoczął się jak zawsze od porannej zaprawy i śniadania, później odbyliśmy nasz apel. Na zajęciach przed południem osoby z obozu survivalowego miały zajęcia w lesie z tworzenia kostek survivalowych natomiast reszta zastępu zajęcia sportowe. Po obiedzie wspólnie całym obozem uczyliśmy się jak maskować siebie w lesie i budować swoje szałasy. Wieczorem z naszym zamaskowaniem na twarzach i wiedza z poprzednich zajęć ruszyliśmy na grę w snajpera, gdzie każdy mógł się wykazać.

ORŁY/LEŚNE GORYLE
Rano, po codziennej pobudce odbyły się zajęcia sportowe i dla chętnych urządziliśmy pralnie. Po obiedzie i olb odbyły się zajęcia z budowy szałasów i kamuflażu. Te przydały się nam juz po kolacji na grze “snajper”. Większości z nas udało się przejść niezauważonym do wyznaczonego celu.

19 lipca 2016