Po kolacji udaliśmy się całym obozem na wspólną, długą i ciekawą grę terenową

Pogoda nadal jest piękna. Od dłuższego czasu ciągle towarzyszy nam Słońce

MŁODSI

ÓSEMKI
Dzień zaczęliśmy od strzelanek. Kilka osób z grupy poszło na paintball, reszta na asg. Po obiedzie zrobiliśmy kuchnie polową na specjalnie przygotowanych ogniskach piekliśmy podpłomyki. Po kolacji mieliśmy zajęcia sportowe i wieczorny bieg przełajowy.

KŁODY
W poniedziałek dzień zaczął się od strzelanek w paintballa. Później po obiedzie poszliśmy na zajęcia z kuchni polowej. Zajęcia były bardzo smakowite. Poznałyśmy przepis na podpłomyki. Wieczorem uczestniczyłyśmy w integracyjno-sportowych zajęciach, a potem chętni poszli biegać.

BUNTOWNICY
Na początku dnia mieliśmy strzelanki asg. Zaraz po obiedzie i godzinnej przerwie udaliśmy się na zajęcia z gotowania, na których piekliśmy pyszne podpłomyki. Na koniec dnia wzięliśmy udział w zajęciach sportowo/integracyjnych.

ZIOMKI POZIOMKI
Kolejny dzień przywitał nas słoneczną pogodą. Przed południem z połową obozu młodszego mierzyliśmy się na poligonie biorąc udział w rozgrywkach paintbollowych. Wszyscy starali się uzyskać jak najlepsze wyniki. Po południu wraz ze wszystkimi zastępami uczyliśmy się przygotowywać podpłomyki na własnoręcznie przygotowanych ogniskach. Dzień zakończyliśmy wspólnymi grami i zabawami sportowymi. Chętne dzieci wraz z panią Natalia urządziły sobie wieczorkiem bieg świetlików.

TRZECI BATALION
Dzień zaczęliśmy strzelanką ASG oraz paintball. Po obiedzie uczyliśmy się gotować w terenie. Wieczorem braliśmy udział w biegu przełajowym i grach sportowych
18.07 Dzisiejszego dnia poszliśmy z rana na paintball. Po obiedzie uczyliśmy się jak rozpalać ognisko oraz jak gotować na ogniu. Przygotowałyśmy własne podpłomyki do zjedzenia. Po kolacji bawiliśmy się w dwa ognie ze wszystkimi. Po zmierzchu poszliśmy biegać z p.Natalią.

OKO WILKA
Nasz dzień zaczął się tradycyjnie od rozgrzewki. Później po śniadaniu i apelu część z nas udała się na strzelankę ASG, a część na paintballa. Po pysznym obiedzie mieliśmy survivalowe zajęcia z gotowania, na których przyrządziliśmy np. podpłomyki. Dzień zakończyły różne gry sportowe i integracyjne.

STARSI

MŁODE WILKI
Rano po śniadaniu zorganizowaliśmy kuchnie polową i piekliśmy macę. Po obiedzie odbyła się kolejna strzelanka ASG, gdzie mogliśmy wykorzystać umiejętności nabyte podczas zajęć z zielonej taktyki. Po kolacji uczestniczyliśmy w nocnej grze terenowej.

TEAM BROCK
Przed południem wyruszyliśmy całym obozem w las, gdzie uczyliśmy się jak samemu zbudować kuchnie polowe i przyrządzić podpłomyki. Po obiedzie cały byliśmy na paintballu, a wieczorem po kolacji bawiliśmy się w podchody na dźwięki. Cały dzień uważamy za bardzo udany!

DZIKIE BOBRY
Dziś po śniadaniu czekała nas kolejna góra smakołyków gdyż udaliśmy się na zajęcia z kuchni polowej. Nauczyliśmy się zapalać ogień bez zapałek i jak zrobić pyszne placki skautowskie. Po obiedzie udaliśmy się na zajęcia z ASG. Wieczorem natomiast mieliśmy gre terenową polegającą na szukaniu innych zastępów po wydawanych przez nich sygnałach.

TERROBIRDS
Dzień zaczęliśmy dzień tradycyjnie o godzinie 7.30. Po śniadaniu i apelu podzieliliśmy się na dwie grupy aby móc przeprowadzić strzelankę ASG oraz Paintball. Po obiedzie zdobyliśmy nowe doświadczenia kulinarne oraz nauczyliśmy się rozpalać ogniska. Po kolacji świetnie bawiliśmy się podczas gry terenowej orasz zabaw prowadzonych przez kadrę. Dzień zakończyliśmy planowo o 22.00.

SMOKI
Pobudka jak zwykle była o 7.30. Po śniadaniu i apelu podzieliliśmy się na dwie grupy aby móc przeprowadzić strzelankę ASG oraz Paintball. Po obiedzie zdobyliśmy nowe doświadczenia kulinarne oraz nauczyliśmy się rozpalać ogniska. Po kolacji świetnie bawiliśmy się podczas gry terenowej oraz zabaw prowadzonych przez kadrę. Dzień zakończyliśmy planowo o 22.00.

PADALCE
Kolejny słoneczny dzień rozpoczęliśmy pobudką i poranną zaprawą. Po śniadaniu ruszyliśmy całym obozem starszym na budowanie swoich kuchni polowych. Nauczyłyśmy się robić tradycyjne podpłomyki i same je upiekłyśmy na swoich ogniskach. Po obiedzie uczestniczyliśmy w strzelankach ASG i paintabllowych. Wieczorem czekały nas podchody na dźwięki, gdzie mogłyśmy wykazać się naszą współpracą. Dzień zakończyliśmy wspólnym kręgiem.

SZCZERBATE WIEWIÓRKI NINJA
Ten dzień zaczął się od porannej zaprawy. Po śniadaniu uczestniczyłyśmy w zajęciach z budowania kuchni polowych. Zdobyłyśmy nowe umiejętności w pieczeniu podpłomyków. Po obiedzie ruszyłyśmy na strzelanki ASG i paintabllowe. Po kolacji bawiłyśmy się całym obozem starszym w podchody na dźwięki. Kolejny już dzień dobiegł końca, a my tradycyjnie zakończyłyśmy naszym wieczornym kręgiem.

DZIKIE DZIKI
Zaraz po śniadaniu całym obozem udaliśmy się na naukę robienia kuchni polowej, kopaliśmy dwa dołki w jednym rozpalaliśmy ogień w drugi dmuchaliśmy. Przy użyciu maki, mleka i cukru robiliśmy sobie podpłomyki. Po obiedzie strzelaliśmy z paintballa oraz ASG. Po kolacji natomiast udaliśmy się całym obozem na wspólną długą i ciekawą grę terenową.

ORŁY / LEŚNE GORYLE
Rano, po pobudce i śniadaniu odbyły się zajęcia z budowy kuchni polowej, gdzie zrobiliśmy przepyszne podpłomyki. Po obiedzie udaliśmy się na strzelanki airsoftowe i paintballowe, zależnie od naszych przydziałów. Po kolacji graliśmy w “świetliki” ale na dźwięk – jeden z patroli musiał odnaleźć resztę po dźwięku, które patrole wydawały.

18 lipca 2016