Zaraz po śniadaniu, pełni sił udaliśmy się na ściankę wspinaczkową

OBÓZ STARSZY

TEAM BROCK
Rano po śniadaniu ruszyliśmy na ściankę wspinaczkowa. Po obiedzie korzystając z tak pięknej pogody jaka dopisuje nam tego lata – udaliśmy się na plaże. Na plaży odpoczywaliśmy, graliśmy w planszówki, a niektórzy chętni się kąpali. Wieczorem graliśmy w snajpera oraz dokończyliśmy edycje podchodów na dźwięki. Cały dzień bardzo pozytywny!

DZIKIE BOBRY
Dnia dzisiejszego po śniadaniu mieliśmy ponownie okazje doskonalić swoje umiejętności strzelania z luku oraz przechodzenia parku linowego. Umiejętności utrzymywania równowagi wykorzystaliśmy po obiedzie gdzie mieliśmy szanse wspinać się na ściance wspinaczkowej (a właściwie to na balonie wspinaczkowym.) Po kolacji pograliśmy w snajpera i dokończyliśmy grę polegającą na szukaniu ukrytych zastępów.

ORŁY i LEŚNE GORYLE
Rano udaliśmy się na ściankę wspinaczkowa, na którą udało się wejść każdemu z nas, niektórym nawet kilkukrotnie. Po obiedzie zrobiliśmy porządki i udaliśmy się na plażę gdzie poza kąpielą mogliśmy pograć w siatkówkę. Po kolacji poszliśmy grac w snajpera oraz dokończyliśmy grę w świetliki.

DZIKIE DZIKI
Zaraz po śniadaniu udaliśmy się na ściankę wspinaczkową gdzie sprawdziliśmy swoje siły we wspinaczce. Każdemu udało się dostrzec na sam szczyt. Po obiedzie skorzystaliśmy z pięknej pogody i poszliśmy nad jezioro skorzystać z plaży oraz kąpieliska. Po kolacji udaliśmy się na grę terenową.

MŁODE WILKI i SZCZERBATE WIEWIÓRKI NINJA
Dzień zaczęliśmy standardowo od śniadania. Zaraz po nim, pełni sił udaliśmy się na ściankę wspinaczkową. Każdy z nas wszedł na szczyt. Byli tacy, którzy zdobyli go nie raz. Po obiedzie zrobiliśmy generalne sprzątanie namiotów, a potem w nagrodę za błysk w nich poszliśmy na plażę. Po kolacji udaliśmy się na grę terenową.

PADALCE
Kiedy zjedliśmy już śniadanie i odbył się poranny apel udałyśmy się na ściankę wspinaczkową. Pod czujnym okiem instruktorów do woli mogłyśmy wspinać się na szczyt. Po obiedzie nasz czas wypełniły porządki i plażowanie. Ten aktywny dzień zakończyła gra terenowa.

21 lipca 2016