1. Administratorem danych osobowych jest firma firma OBOZY TROPICIELE sp. z o.o. z siedzibą w Józefowie (kod pocztowy: 05-410), przy ul. Pogodnej 8, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000991110.
  2. Szanujemy prawo do prywatności i dbamy o bezpieczeństwo danych. W tym celu używany jest m.in. bezpieczny protokół szyfrowania komunikacji (SSL).
  3. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych w zakresie niezbędnym do zorganizowania wypoczynku oraz prawidłowej realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną.
  4. Podanie danych osobowych niezbędnych do wypełnienia karty kwalifikacyjnej uczestnika jest wymogiem ustawowym. Konsekwencją ich niepodania jest odmowa przyjęcia uczestnika na obóz. Podanie danych osobowych na formularzu kontaktowym jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz.
  5. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie jeżeli odbywa się ono na podstawie wyrażonej zgody.
  6. Osoba, której dane są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych jeżeli uzna, iż przetwarzanie narusza przepisy.
  7. Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mail podanym na stronie „Kontakt”.
  8. Nasza witryna używa plików „cookies”. Są to niewielkie pliki tekstowe, które przeglądarka internetowa odwiedzającego stronę przechowuje na dysku komputera. Wykorzystujemy je do tworzenia statystyk oglądalności strony. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
  9. Użytkownik może zablokować obsługę plików „cookies”. Informacje na ten temat znajdują się w ustawieniach przeglądarki internetowej.