Otrzymalismy plakietki obozowe razem z zestawem do szycia, ktore sami przyszlismy sobie do naszych bluz mundurowych

Turnus I. 10 lipca 2016

MŁODSI
LEŚNA SZÓSTKA
Dziewczyny od samego poranka wspinaly się na ściankę. Wódz rozdał plakietki obozowe które z wielka dokładnością były przyszywane do mundurów. Po południu na plaży dziewczyny zdobyły trzecie miejsce w konkursie najciekawsza rzeźba z piasku. Wieczorem czekając na mecz Francja – Portugalia (finał Euro 2016) śpiewane były ulubione piosenki. Dziewczyny na koniec dnia rozegrały damski mecz piłki nożnej. Emocje sięgały zenitu:-)
DZIEWCZYNY SUPER WOMAN
Po sniadaniu dziewczynki zmagaly sie na sciance wspinaczkowej. O godz. 16. Udalismy sie na plaze zeby wybudowac zamki z piasku. Po przyjsciu przypomnielismy sobie piosenki obozowe. Po kolacji zebralismy sie na stolowce zeby obejrzec final Euro 2016.
LEŚNA BRYGADA
Po śniadaniu udaliśmy sie na zajęcia ze ścianki wspinaczkowej, po tych zajęciach zjedliśmy obiad następnie poszliśmy na plaże gdzie budowaliśmy zamki z piasku, które były oceniane przez kadrę po tych zajęciach były gry i zabawy integracyjne oraz zajęcia sportowe, pod koniec dnia po kolacji spiewalismy przy gitarze, o 22.00 nastała cisza nocna.
ZIOMY
Dzisiejszy dzien był wyjątkowy, ponieważ rozpoczął sie bez zaprawy porannej. Po przebudzeniu poszliśmy na śniadanie. Po śniadaniu udaliśmy sie na zajęcia ze strzelania z broni ASG, po tych zajęciach zjedliśmy obiad następnie poszliśmy na plaże gdzie budowaliśmy zamki z piasku. Były oceniane przez kadrę. Po tych zajęciach były gry i zabawy integracyjne oraz zajęcia sportowe.
DZIKI ZASTĘP
Rano: moglismy sprawdzic swoje umiejetnosci alpinistyczne wspinajac sie na scianke pod okiem doswiadczonych instruktorow. Otrzymalismy plakietki obozowe razem z zestawem do szycia, ktore sami przyszlismy sobie do naszych bluz mundurowych. Popoludnie: korzystajac z chwilowo ladniejszej pogody wyszlismy nad jeziorko, gdzie tworzylismy budowle z piasku. Nasz zastep okazal sie najlepszy! Wieczor: nie moglismy oczywiscie ominac finalowego meczu Euro 2016, a przed nim oczywiscie rozgrzewalismy nasze gardla przy spiewankach. Dziki Zastep z wielkim zaangazowaniem bral udzial we wszystkich zajeciach.
HOBBICI
Z samego rana otrzymalismy nasze plakietki obozowe i uczylismy sie sami przyszywac je do naszycy bluz mundurowych. Choc moglo to wydawac sie wyzwaniem, dla nas byla to niezla zabawa. Nastepnie wyruszylismy zdobywac scianke wspinaczkowa. Okazalo sie, ze niezli z nas alpinisci. Po poludniu wreszcie, od tylu dni, nie padalo wiec udalismy sie na plaze. Tam odbyl sie konkurs na najlepsza rzezbe z piasku. Wieczorem, troche pospiewalismy a nastepnie udalismy sie na stolowke by tam ogladac final Euro 2016,gdyz wielu z nas to zapaleni kibice pilki noznej.
LEŚNA BURZA
Zaraz po sniadaniu poszlismy na scianke wspinaczkowa. Kiedy wrocilismy druhna pokazala nam jak sie szyje i odbyly sie spiewanki. Po obiedzie korzystalismy z dobrej pogody i poszlismy na plaze na konkurs budowania zamkow z piasku. Wieczorem z wielkim przejeciem ogladalismy final Euro 2016.
ZIELONY ODDZIAŁ
Rano poszlismy na dmuchana scianke wspinaczkowa. Zaraz po tym uczylismy sie szyc i troche pospiewalismy. Po obiedzie poszlismy na plaze. Postanowilismy zbudowac zamki z piasku. Na koniec dnia kibicowalismy podczas finalu euro 2016.

STARSI
CZARNUCHY
Rano: kapielisko. Po obiedzie: maskowanie/samoobrona. Wieczorem: pakowanie sie/ mecz
SZWADRON
sniadanie, kąpielisko, obiad, wspinaczka, samoobrona, kolacja, pakowanie, gry integracyjne/final Euro 2016
WILKI
Przed południem: pakowanie, przygotowanie do wycieczki, kąpiel w jeziorze. Po południu: samoobrona. Wieczorem: mecz, pakowanie.
RAKI
Rano: pakowanie, przygotowanie do wycieczki, kąpiel w jeziorze Popołudniu samoobrona. Wieczorem: mecz, pakowanie.
SZCZERBATE HIENY
przed południem: pakowanie, przygotowanie do wycieczki, kąpiel w jeziorze. Po południu: samoobrona. Wieczorem: mecz, pakowanie.
LOPATONATORS
Apel, kompielisko. Po poludniu wspinaczka, samoobrona. Wieczorem: pakowanie, gry integracyjne, mecz. warta Antoni Klimko. Franek Kosiorek. Chlopcy Dzielnie kibicowali na meczu. Bardzo dobrze bawili sie na samoobronie. Dzien byl deszczowy ale udany.
DZIKIE PATYKI
Rano: pakowanie, po pakowaniu udalismy sie na kapielisku na ktorym gralismy w pilke, oraz budowalismy z piasku. Po poludniu: gra w snajpera polaczona z wykorzystaniem wczesniej wyuczonego kamuflazu. Wieczorem: udalismy sie calym obozem do zgrupowania aby obejrzec mecz.
DZIKI
Rano: pakowanie, po pakowaniu udalismy sie na kapielisku na ktorym gralismy w pilke, oraz budowalismy z piasku. Po poludniu: gra w snajpera polaczona z wykorzystaniem wczesniej wyuczonego kamuflazu. Wieczorem: udalismy sie calym obozem do zgrupowania aby obejrzec mecz.