Szukasz obozu harcerskiego na lato 2024?

mg7_8400

Szukasz obozu harcerskiego na lato 2024?
Skorzystaj z naszej propozycji.

Co czeka uczestników naszych obozów? PRZYGODA!

TAKTYKA DZIAŁANIA W GRUPIE – musisz obrać odpowiednią taktykę, zachować czujność, wykazać się szybkością i zgraniem w grupie! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!
NOCNE GRY TERENOWE – niesamowita przygoda pod osłoną nocy! wasza drużyna będzie zdana tylko na siebie, konieczna będzie więc współpraca no i oczywiście trochę szczęścia.
PARK LINOWY – do odważnych świat należy! Będziesz stąpać po cienkiej linie (pod czujnym okiem instruktora).
SPŁYW KAJAKOWY – nie można być na Mazurach i nie przepłynąć kajakiem.
PŁYWANIE, PLAŻOWANIE, KĄPIEL – w gorące dni i po gorących wrażeniach będziemy odpoczywać na plaży, kąpiąc się i plażując.
ŁUCZNICTWO – chcesz zostać Robin Hoodem? Wrócimy do tradycji, strzelania z łuku! Jak zwykle dobra zabawa i bezpieczeństwo będą najważniejsze.
PODCHODY – czy pod osłoną nocy uda Ci się przechytrzyć wartowników i wykraść chustę z innego obozu? Czy zostaniesz bohaterem całej drużyny?
ZAJĘCIA Z ZAKRESU UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY – brzmi bardzo poważanie, bo to poważny temat. Odpowiednia wiedza może uratować życie!
ŚPIEWANIE PRZY OGNISKACH – magiczna atmosfera nocnych rozmów i śpiewów przy ognisku zostaje w sercu na zawsze.
SURVIVAL – Sztuka przetrwania do nasza specjalność! W końcu sam Bear Grylls jest naczelnikiem brytyjskich Skautów! Wiedza jak rozpalić ognisko, jak zbudować ciepłe i suche schronie, jak ugotować coś z niczego może nawet kiedyś uratuje Ci skórę?

I WIELE, WIELE INNYCH

Tu znajdziesz szczegóły naszej propozycji.