Wyjedź z nami na super fajne obozy młodzieżowe 2018!

12345 (66 votes, average: 4,11 out of 5)

Loading...
Najlepsze obozy młodzieżowe 2018. Organizujemy obozy tematyczne: przygodowe, survivalowy i militarne.
W 2018 roku mamy dwie super lokalizacje na Mazurach.

Na naszych obozach jest wszystko, co najlepsze:

  • sprawdzone od lat angażujące formy pracy i atrakcyjny program,
  • dyscyplina i nauka samodzielności,
  • praca w małych grupach oraz bliski kontakt z przyrodą
  • specyficzna atmosfera, jakiej nie ma na komercyjnych obozach.

I. Obozy letnie 2018 w ośrodku wypoczynkowym.

Obóz zorganizowany będzie w Ośrodku Wczasowo-Szkoleniowym BĘSIA w Kolnie.
Ośrodek gwarantuje zorganizowanie atrakcyjnego pobytu o ciekawym programie w komfortowych warunkach. Obiekt położony jest na Mazurach, w malowniczej okolicy w starym parku, tuż nad brzegiem jeziora.

Obóz przygodowy 2018 - "DETEKTYWI"

Obóz dla uczestników w wieku 7 - 12 lat. Organizujemy go dla miłośników Przygody. Obóz przygotowany jest dla młodszych uczestników, którzy chcą połączyć odpoczynek z fantastyczną zabawą. Kładziemy nacisk na aktywność i kreatywne formy spędzania czasu.

Obóz przygodowy 2018 - "AKTYWNI"

Obóz dla uczestników w wieku 13 - 16 lat. Organizujemy go dla tych, którzy wymagają czegoś więcej. Program obozu przygotowaliśmy w taki sposób, żeby odbyło się na nim jak najwięcej atrakcyjnych zajęć. Stawiamy na aktywne spędzanie czasu w gronie rówieśników.

II. Obozy letnie 2018 w namiotowej bazie obozowej.

Obozy pod namiotami są dla tych, którzy cenią sobie bliski kontakt z naturą.
Atmosfery takich wyjazdów nie da się z niczym porównać. Zapach lasu, przyroda na wyciągnięcie ręki, atmosfera wieczornego ogniska i rozgwieżdżone niebo nad głową to tylko niektóre argumenty za tym, żeby na czas obozu zapomnieć o wygodnym łóżku w hotelowym pokoju.

Obóz militarny 2018 - "MISJA 132"

Obóz militarny dla uczestników w wieku 13 - 16 lat. Organizujemy go dla miłośników militariów. Jeżeli lubisz wojsko, musztrę, strzelanie, mundury, zajęcia na terenowym poligonie – ten obóz jest dla Ciebie!

Obóz survivalowy 2018 - "AZYMUT"

Obóz survivalowy dla uczestników w wieku 13 – 16 lat. Obóz organizujemy dla osób zafascynowanych lasami, puszczą i sztuką przetrwania. Każdy kto do nas dołączy stanie się kolejnym członkiem leśnego bractwa.

Obóz militarny 2018 - "JEDNOSTKA P283"

Obóz militarny dla uczestników w wieku 9 - 12 lat. Organizujemy go dla młodszych miłośników militariów. Jeżeli pomimo młodego wieku lubisz już wojskowe klimaty - ten obóz jest dla Ciebie!

Obóz survivalowy 2018 - "BEZLUDNA WYSPA"

Obóz survivalowy dla uczestników w wieku 9 - 12 lat. Nasz statek miał awarię i wylądowaliśmy na wyspie, na której nie ma nikogo poza nami. Poczujesz się jak Robinson Crusoe, który musiał poradzić sobie w nieznanym terenie.