12345 (26 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...

Szukasz pomysłu na obóz młodzieżowy 2017?

Na 2017 rok przygotowaliśmy kilka tematycznych obozów.

obozy-letnie-2017_post

Na naszych obozach jest wszystko, co najlepsze:

  • sprawdzone od lat angażujące formy pracy i atrakcyjny program,
  • dyscyplina i nauka samodzielności,
  • praca w małych grupach oraz bliski kontakt z przyrodą
  • specyficzna atmosfera, jakiej nie ma na komercyjnych obozach.

Koniecznie sprawdź nasze propozycje!

Obóz militarny 2017 – „Neuroshima”

Obóz militarny dla uczestników w wieku 13 – 16 lat. Organizujemy go dla miłośników militariów. Jeżeli lubisz wojsko, musztrę, strzelanie, mundury, zajęcia na terenowym poligonie – ten obóz jest dla Ciebie!
Zapraszamy stałych bywalców takich obozów jak i tych, którzy wybierają się na taki wyjazd po raz pierwszy. Zapraszamy chłopaków i dziewczyny.

Obóz survivalowy 2017 – „Druidzi”

Obóz survivalowy dla uczestników w wieku 13 – 16 lat. Uczestnicy wcielą się w adeptów na druida w frakcji Gońców Leśnych na ziemiach zwanych Myrtaną. Pracując i ucząc się z Malfurionem Burzogniewnym, będą zdobywać kolejne poziomy wtajemniczenia w puszcze, która ich otacza. Na koniec staną się prawdziwymi druidami.

Obóz przygodowy 2017 – „Robin Hood”

Obóz przygodowy dla uczestników w wieku 9 – 12 lat. Na czas obozu przeniesiemy się do słynnego lasu otaczającego wioskę w Anglii, w którym ukrywa się bohater Robin Hood. Uczestnicy będą kolejnymi członkami jego „bandy”. Wspólnie z Małym Johnem, Bratem Tuckiem i Lady Marion. Każdy uczestnik podczas zdobywania nowych umiejętności będzie mógł zdobywać ordery Sherwood.

Obóz survivalowy 2017 – „Bezludna Wyspa”

Obóz survivalowy dla uczestników w wieku 9 – 12 lat. Nasz statek miał awarię i wylądowaliśmy na wyspie na której nie ma nikogo poza nami. Poczujesz się jak Robinson Crusoe, który musiał poradzić sobie w nieznanym terenie. Podczas zajęć nauczysz się wielu przydatnych umiejętności tak, żebyś mógł poradzić sobie wspólnie z przyjaciółmi.